İzmir Buca Çilingir


Firmamız, kurulduğu günden bu zamana kadar oluşturduğu çilingir ağı ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman, belgeli ve odaya kayıtlı olan çilingirler, sizlere 7 gün 24 saat web sitemiz aracılığı ile hizmet sunmakta ve ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olmaktadır. Firmamız ağında bulunan çilingirlere iş yönlendirmesi yapmaktadır. Bu yönlendirme sizlerin en yakınında bulunan çilingirleri tespit ederek gerçekleştirilmektedir. Bölgenizi seçtikten sonra çilingir çağır diyerek, sizlere en kısa sürede alanında uzman bir çilingirin ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Firmamız sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Gecenin bir vakti kapıda kaldım diye üzülmeyin, web sitemize girerek anında yakınınızda yer alan bir çilingire ulaşabilir ve sorununuzu hızlı bir biçimde çözebilirsiniz.

Arabanıza giremediğinizde ya da çalıştıramadığınızda sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermek için en iyi oto çilingir ustaları telefonunuzu bekliyor!

Sizlere uygun fiyatlar sunuyoruz.

Hızlı, güvenilir ve sorumluluk sahibi çilingirlerle çalışıyoruz.

Ağımızda yer alan tüm çilingirler alanında uzman ve profesyonel.

Eşyalarınıza ve mülkünüze en az sizin kadar değer veriyor ve işini temiz bir biçimde kaliteli olarak gerçekleştiren çilingirleri sizlere yönlendiriyoruz.

Tüm Türkiye’de hizmet sunuyoruz.

Sorunlarınızı hızlı bir biçimde çözüyoruz.

Hızlıyız.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz.

Eğer sizlerin de çilingir hizmetine ihtiyacınız varsa en yakın çilingirleri hızlı bir biçimde yönlendiriyoruz.

Alanında uzman tüm çilingirlerimiz bütçenize zarar vermeden 7 gün 24 saat ihtiyacınız olduğunda sizlerin yanında!

Hakkımızda


Vizyonumuz


"Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip İzmir Buca Anahtar, tüm çalışmaları esnasında işin alındığı andan itibaren tüm proje ve hesaplamalar yapılıp iş teslim edilince kadar çok hassas kalite kriterleri uygulanarak en iyi işin ortaya çıkması sağlanır. İzmir Buca Anahtar, alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir."

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenililik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak, Zamanında ve güvenilir uzmanlarımız ile kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek sorunlarınızı gidermek, İnsan odaklı bir misyona sahip olan İzmir Buca Anahtar, satışını yaptığı ve hizmetini sağladığı tüm ürünlerde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çerçevesinde mümkün olduğu kadar geri dönüştürülebilir ham maddeler kullanarak doğayı korumayı amaçlamaktadır."

Misyonumuz